Plynové kotle Viessmann

Topení plynovým kotlem je pohodlné, bezúdržbové, šetrné k životnímu prostředí i k vašim úsporám. Provozní náklady se pohybují do 2 Kč na každou potřebnou kWh tepla. 

Kondenzační plynové kotle Viessmann vynikají kvalitou zpracování, skvělými parametry a zároveň příznivou cenou. Vysoká účinnost se snoubí s nízkými provozními náklady. Velmi zajímavým řešením je kombinace fotovoltaické elektrárny a plynového kotle, kdy jsou bojler a akumulační nádrž natápěny přebytečnou elektřinou zdarma. Takto kombinace funguje velmi dobře i bez distribuční sítě.

Produktová řada Vitodens 100

Tato produktová řada vyniká velmi atraktivní cenovkou a výkonovým rozsahem od 4,7 po 35kw. Kotle jsou vhodné například k nahrazení decentrálních topných jednotek bytového domu. Modernizace decentrální topné techniky v bytovém hospodářství vyžaduje většinou nákladné sanační práce. Kotle je možné využívat i k ohřevu teplé užitkové vody.

Image26

Produktová Vitodens 200

Nová generace plynových kotlů s moderním designem orientovaná na budoucnost s digitální regulací. Vyšší účinnost, nižší emise, snadná obsluha. Tyto kotle se vyrábějí v rozmezí od 1,9 kW pod 32 kW a je možné je kaskádovat do větších celků.

Image40

Produktová řada Vitocrossal

Produktová řada Vitocrossal jsou kotle navrženy do instalací s potřebou větších výkonů. Nejsilnější kotel má výkon až 1400 kW a je možné je kaskádovat do vyšších výkonů. Využití najdou pro vytápění velkých nemovitostí.

Image35
Domluvte si nezávaznou konzultaci
Spojíme se s vámi, abychom vám připravili nejlepší řešení na míru.
Chci poradit