Klimatizace Viessmann

Mezi základní zařízení moderního domu patří řízené větrání a klimatizace. Výhod je zde hned několik, a to chlazení, udržování stálé teploty, a zároveň funguje jako čistička vzduchu. V klimatizovaném prostoru se tak výrazně snižuje prašnost a koncentrace bakterií.

Kromě chlazení je možné jednotkami Viessmann i topit. Toto řešení je vhodné zejména pro malé domy či chaty, kde není třeba nonstop topit, ale majitel chce předejít promrznutí objektu.

Splitová klimatizace

Disponuje jednou venkovní a jednou vnitřní jednotkou. Tato volba je vhodná pro menší objekty za velmi příznivou cenu.

Výrobní řada Vitoclima 200-S

Vybavena speciálním senzorem, který udržuje stálou teplotu v interiéru a zajišťuje tak příjemné klima. Disponuje několika režimy, které lze nastavit dle vašich požadavků a nároků. Po vypnutí profoukne ventilátor vzduch směrem do vnitřní jednotky, takže zůstane stále suchá a čistá. Vnitřní jednotka je omyvatelná a snímatelný filtr vzduchu včetně krytu umožňují snadnou údržbu.

Multisplitová klimatizace

Klimatizace má jednu venkovní jednotku a více vnitřních jednotek. Tím je možno klimatizovat více místností a větší prostor rovnoměrně.

Výrobní řada Vitoclima 300-S

Každá vnitřní jednotka reguluje teplotu v místnosti samostatně, jsou tedy vytápěny či chlazeny jen ty místnosti, které si vyberete, a to nezávisle na sobě. Venkovní jednotka je vybavena kompresorem, jehož výkon je možné regulovat dle potřeby v rozmezí 10-100%. Jednotky Vitoclima 300-S vynikají možností použít potrubí délky až 80m a výškového rozdílu až 15m. Výškový rozdíl mezi vnitřními jednotkami je až 7,5m.

Domluvte si nezávaznou konzultaci
Spojíme se s vámi, abychom vám připravili nejlepší řešení na míru.
Chci poradit